بلاگ

تعهد به مشتری؛ کلید گمشده فروشندگان خودرو

در گفتگو با مدیر داخلی فراخودرو نیک توان تشریح شد:

تعهد به مشتری؛ کلید گمشده فروشندگان خودرو

تعهد به مشتری و  کامل بودن خدمات، برآوردن نیازها و انتظارات آنها، ارائه مشاوره تخصصی به خریدران و از همه مهمتر ایجاد فضایی امن و بدون دغدغه برای خرید؛ از جمله ارزش ها و اصول شرکت فراخودرو است. توجه کامل به این اصول باعث استقبال مردم از شرکت فرا خودرو نیک توان شده است. سیاست شرکت فراخورو ایجاد تغییری بزرگ و عمیق در بازار فروش خودرو می باشد. در گفتگویی که با مدیر داخلی این شرکت داشتیم از وی درباره اصول حرفه ای شرکت و مزایای خرید از آن سوال کردیم.

هم مسیر با شما تحقق رویاها

پریسا+صلصالی

پریا صلصالی، مدیر داخلی شرکت فراخودرو در تشریح دلیل اعتبار و جایگاه این شرکت در بازار فروش خودرو اظهار داشت: شعار فراخودرو عبارت است از «هم مسیر با شما تا تحقق رویاها». همانطور که در این شعار روشن می ببنید فراخودرو نیک توان میخواهد در صفر تا صد خرید خودروی مناسب و ایده آل؛ در کنار و یاور مشتریان باشد. قصد داریم بستری مناسب فراهم کنیم تا مشتریان و مصرف کنندگان واقعی بتوانند متناسب با شرایط خود؛ مناسب ترین گزینه های موجود را خریداری کنند.

کامل بودن را مهم ترین مزیت رقابتی شرکت در برابر رقبا می دانیم. خوشبختانه بسته کاملی از محصولات را به مشتریان عزیز ارائه می کنیم. از طرف دیگر؛ همه سعی خود را به کار بسته ایم که شرایط خرید را تا جایی که امکانپذیر است برای مشتریان آسان کنیم. تعهد به مشتری و خواسته ها و انتظارات او را یکی از ارزش های شرکت می دانیم و به طور مداوم به دنبال ارتقاء و بهبود کمی و کیفی خدمات ارائه شده هستیم. به باور ما می توان از فعالیت سنتی فاصله گرفت و استانداردهای حرفه ای را در بخش فروش خودرو به مراتب ارتقا داد و به سطج جهانی رساند.

اعتماد باید دوطرفه باشد

وی در ادامه اظهار داشت: در بازار فروش خودرو اعتماد و اعتمادآفرینی مثبت و سازنده؛ اهمیت حیاتی دارد. مدیر داخلی شرکت فراخودرو ضمن بیان این نکته افزود: در شرایط کنونی بازار به مشتری حق می دهیم که یافتن مجموعه معتبر و قابل اعتماد را کاری سخت و چالش برانگیز بداند. البته مشتریان با کمی تحقیق و بررسی میتوانند بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات تخصصی را شناسایی کنند. با این حال باید به این واقعیت توجه داشت که اعتماد باید دوطرفه باشد. هستند مشتریانی که اعتبار خود را ارزش یابی نمی کنند و به این نکته مهم توجه ندارند که طرف دیگر معامله هم باید بتواند به آنها اعتماد کند. خریدار و فروشنده؛ دو طرف معامله هستند و باید متناسب با انتظارات و تعهداتشان؛ شرایط یک ارتباط مبتنی بر اعتماد را فراهم آورند. آنها در کنار انتظاراتی که از طرف مقابل دارند باید به تعهدات خود هم توجه داشته باشند. بزرگترین چالش ودغدغه ما تعهد کامل به تعهدات و ایجاد فضایی امن برای خریداران است.

وی افزود: خرید کردن برای بیشتر آدم ها لذتبخش است. حتی خرید یک لباس معمولی خوشایند است چون نشانه تغییر وخروج از روزمرگی های زندگی است و حس وحال خوبی ایجاد می کند. واقعیت آن است که در کشور ما خودرو به عنوان کالای سرمایه ای در سبد خرید خانواده قرار می گیرد. خودروی باکیفیت علاوه بر ایجاد رفاه، اطمینان خاطر را برای فرد و خانواده به همراه می آورد. سال هاست که برای نشان دادن اهمیت خودرو از این ضرب المثل استفاده می شود که خودرو، آب و آتش است. این ضرب المثل به اهمیت خرید خودروی باکفیت اشاره دارد.

مدیر داخلی شرکت فراخودرو در تشریح اهمیت خدمات پس از فروش تصریح کرد: متاسفانه بعضی از فروشندگان بعد از فروش خودرو، هیچ تعهدی را نمی پذیرند و این پسندیده نیست. طبق سیاست های مدیریتی مجموعه فراخودرو تا 48 ساعت، صفر بودن خودروی تحویل شده تضمین می شود. خوشبختانه به دلیل حساسیت بالای شرکت به تامین و تحویل خودرو؛ مشتریان کاملا راضی هستند. صرف نظر از مباحث تخصصی مرتبط با آینده بازار خودرو؛ به تمام مصرف کنندگانی که قصد خرید دارند پیشنهاد می کنم که بدون هیچ دغدغه ای در فراخودرو خرید کنند. باید توجه داشت که نوسانات بازار خودرو تاثیر چشمگیری روی مصرف کننده به جا نخواهد گذاشت.

تضمین صفر بودن خودرو

تمام محصولات وارد شده به بازار ایران بعد از تحقیق و بررسی وارد لیست فروش مجموعه فراخودرو  نیک توان می شود و مشتریان می توانند از شرایط فروش ویژه ما در جشنواره های مختلف استفاده نمایند.

وی افزود: خرید خودروی مناسب مستلزم توجه و بررسی ابعاد مختلف است. شرکت های مشتری مداری مثل فراخودرو؛ بسته کامل و مناسبی از خدمات پس از فروش را  ارایه می کنند و در مجموع به خریداران توصیه می کنم که هنگام خرید به این نکته مهم توجه داشته باشند.

وی در تشریح مهمترین خدمات پس از فروش ارائه شده توسط شرکت اظهار داشت:

خدمات پس از فروش کارخانجات ایرانی و حتی شرکت های واردکننده محصولات خارجی، عمدتا خدماتی است که به موارد فنی مربوط می شود. گارانتی ۱۵۰ هزار کیلومتری یا ضمانت ۵ ساله از آن جمله است. بیشتر شرکت های داخلی و نمایندگی های برندهای خارجی این قبیل خدمات را ارائه می کنند. پوشش بیمه بدنه با بالاترین کیفیت و توسط شرکت های معتبر بیمه گر و طرف قرارداد شرکت فراخودرو نیک توان یکی از خدمات بارز شرکت است. خدمت متمایز ومتفاوت دیگر؛ تضمین صفر بودن خودرو می باشد. در بازار کنونی خودرو که پراز هیجان است؛ بعضا خودروهای کیلومتر کم شده یا مشکل دار به مردم فروخته می شود. شرکت فراخودرو نیک توان صفر بودن خودروها را تضمین می کند. این خدمت  نکته بسیار مهمی است زیرا بسیاری از افراد به دلیل نبود چنین امکانی، ضربه های جبران ناپذیری می خورند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *